This is the privacy policy sample page.
It was created automatically and do not substitute the one you need to create and provide to your store visitors.
Please, replace this text with the correct privacy policy by visiting the Customers > GDPR > Privacy Policy section in the backend.
Omschrijving
Specificaties
Documentatie
Gira 216900 Thermische regelaandrijving 230V
Thermische regelaandrijving 230 V~
Verwarming, ventilatie, binnenklimaat
Kenmerken
- Thermische regelaandrijving voor bediening van radiatorventielen voor regeling per kamer.
- Compatibel met het ventieladaptersysteem en de aansluitleiding van zijn voorganger.
- Statusaanduiding geopend of gesloten.
- First-open-functie voor eenvoudige montage en inbedrijfstelling.
- Stroomloos gesloten.
Technische gegevens
- Bedrijfsspanning: AC 230 V, 50/60 Hz
- Vermogen: ca. 1 W
- Ventielslag: 4 mm
- Omgevingstemperatuur: 0 °C tot 60 °C
- Regelkracht: 100 N
- Beschermingssoort: IP54
- Aansluitleiding
- Doorsnede: 2x 0,75 mm²
- Lengte: 1 m
Levering
- Ventieladapter VA 80 voor de volgende hoekventielen bij levering inbegrepen. Heimeier, MNG (vanaf 1998), Oventrop M30x1,5 (vanaf 1997), Oventrop Cocon Q, Onda, Schlösser (vanaf 1993), Comap M30x1,5, Tour & Andersson (vanaf 1999), IVAR, Strawa (vanaf 2003 nieuwe houder), Taco (voor Alpha-aandrijving vanaf 2005), Emmeti, Caleffi-verdelers serie 670, Bianchi 4-wegventiel, Nereus hoekventiel DN 10.
Afmetingen in mm
- b 58 x h 58 x d 45
216900
4010337016724
| Artikelnaam | Gira 216900 Thermische regelaandrijving 230V |
|---|---|
| Fabrikant | Gira |
| Serie | Standaard 55 |
| Kleur behuizing | zwart |
| Beschermingsklasse | IP20 |
| Bedieningswijze | Nee |
| Hoogte | 53mm |
| Breedte | 43mm |
| Artikelnummer fabrikant | 216900 |
| EAN nummer | 4010337016724 |
Download hier de handleiding:
Handleiding Gira 216900 Kamerthermostaat (915 kb)
Handleiding Gira 216900 Kamerthermostaat (915 kb)








