This is the privacy policy sample page.
It was created automatically and do not substitute the one you need to create and provide to your store visitors.
Please, replace this text with the correct privacy policy by visiting the Customers > GDPR > Privacy Policy section in the backend.
Omschrijving
Specificaties
Gira 445466 TX_44 wandcontactdoos met randaarde 16 A 250 V~ met klapdeksel Zuiver wit
Wandcontactdoos met randaarde 16 A 250 V~met klapdeksel TX_44
Spatwaterdicht inbouw IP44 Gira TX_44
Zuiver wit
Kenmerken
- Draagring is in combinatie met de bevestigingsklauwen en klauwschroeven geaard.
- Snelle bevestiging (ca. 3,5 slagen per bevestigingsklauw).
- Geïntegreerde spreidklauwen.
- Eenvoudigere klauwbevestiging door robuuste schroefkoppen PZ1/sleufkop/PH.
- Vereenvoudigde montage door gepatenteerde positie van de grote sleutelgatprofielen door middel van schroeven van de contactdoos.
- Geringe inbouwdiepte.
- Grote, ergonomisch gevormde ontgrendelingshendels.
- Stabiele aardbeugel met massieve aardingsvingers.
- Stabiele en corrosiebestendige stalen draagring.
- Breukvaste sokkel van thermoplast.
Technische gegevens
- Inbouwdiepte: 29 mm
- Draadmateriaal: massief en soepel
- Aansluitingdoorsnede - voor geleiders van: 1,5 mm² tot 2,5 mm²
445466
4010337094128
| Artikelnaam | Gira 445466 TX_44 wandcontactdoos met randaarde 16A 250V met klapdeksel Zuiver wit |
|---|---|
| Fabrikant | Gira |
| Serie | TX_44 |
| Type schakeling | Nee |
| Montagewijze | Inbouw |
| Bedieningswijze | Nee |
| Aansluitwijze / soort bevestiging | Steekklem |
| Samenstelling | Basiselement |
| Nom. (meet-)spanning van/tot | 250 V |
| Nominale spanning | 10 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Zuiver wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Artikelnummer fabrikant | 445466 |
| EAN nummer | 4010337094128 |








