This is the privacy policy sample page.
It was created automatically and do not substitute the one you need to create and provide to your store visitors.
Please, replace this text with the correct privacy policy by visiting the Customers > GDPR > Privacy Policy section in the backend.
Omschrijving
Specificaties
Gira 517127 Drukcontact System 55 met wip 1-voudig voor Gira One en KNX Zuiver wit mat
Drukcontact met wip 1-voudig voor Gira One en KNX
System 55
Gira One / Gira KNX
zuiver wit mat
Functie in het Gira One systeem
- Drukcontact voor de bediening van het Gira One systeem.
- Geïntegreerde temperatuursensor voor de meting van de kamertemperatuur.
- Programmering en inbedrijfstelling met de Gira Project Assistant (GPA) vanaf versie 5.0 (beschikbaar vanaf 03/2023).
- Versleutelde gegevensoverdracht tussen de Gira One apparaten.
Bedieningsfuncties
- Bedieningsconcept toets- of wipfunctie is instelbaar.
- Schakelen, dimmen en kleurtemperatuur, kleurregeling en lichtsterkte, jaloezie, waardegever, scèneneveneenheid, tweekanaalsbediening en thermostaatneveneenheid.
- Schakelen: het commando bij het indrukken en/of loslaten is instelbaar (geen reactie, inschakelen, uitschakelen, omschakelen).
- Dimmen en kleurtemperatuur: lichtsterkte en/of kleurtemperatuur, het commando bij het indrukken, de tijd tussen schakelen en dimmen, het dimmen in verschillende niveaus, de telegramherhaling bij lange bediening en het zenden van een stoptelegram bij einde van de bediening zijn instelbaar.
- Kleurregeling en lichtsterkte: kleurencirkel of lichtsterkteaansturing, het commando bij het indrukken, de tijd tussen schakelen en dimmen, de startwaarde, de stapgrootte en de tijd tussen telegrammen zijn instelbaar.
- Jaloezie: het commando bij het indrukken en het bedieningsconcept zijn instelbaar. Het bedieningsconcept kan in de tijden voor korte en lange bediening en lamellenverstelling worden aangepast.
- Waardegever: de functies (waardegever 1 byte, 2 byte, 3 byte of en 6 byte) en de waarde zijn instelbaar.
- Scèneneveneenheid: de werkwijze (zonder of met geheugenfunctie) en het scènenummer zijn instelbaar.
- Tweekanaalsbediening: door een toetsdruk kunnen maximaal twee telegrammen naar de KNX worden gezonden. Het bedieningsconcept kan worden ingesteld en de tijd voor korte en lange bediening kan worden aangepast. De werkwijze van de kanalen kan apart van elkaar worden ingesteld.
- Thermostaatneveneenheid: de functies (bedrijfsmodusomschakeling, geforceerde bedrijfsmodusomschakeling, aanwezigheidsfunctie en verschuiving van de gewenste waarde) zijn instelbaar.
- Vergrendelingsfunctie voor het vergrendelen van afzonderlijke toetsen of wippen.
Eigenschappen thermostaatneveneenheid
- De thermostaatneveneenheid is als functie van een wip resp. toets instelbaar. Besturing van een kamerthermostaat (bedrijfsmodi, aanwezigheidsfunctie en verschuiving van de gewenste waarde).
- Evaluatie van de thermostaattoestand via de status-led.
- Temperatuurmeting is activeerbaar. Meting van de kamertemperatuur met interne voelers of optioneel door vorming van de meetwaarde uit de intern gemeten temperatuur gecombineerd met een externe temperatuur.
Functies van de status-led
- De functieselectie vindt plaats per status-led. Volgende functies zijn instelbaar: altijd UIT, altijd AAN, bedieningsindicatie, telegrambevestiging, statusindicatie, aansturing via afzonderlijk led-object, bedrijfsmodusindicatie, indicatie thermostaatstatus, indicatie aanwezigheidsstatus en indicatie verschuiving van de gewenste waarde.
- Kleur kan worden ingesteld. De kleur wordt ofwel gemeenschappelijk voor alle status-leds ofwel voor elke status-led van het apparaat apart gekozen. De status-leds kunnen naar keuze rood, groen of blauw branden.
- De lichtsterkte van de status-leds kan in vijf niveaus worden ingesteld. Met de nachtverlaging kan de lichtsterkte van de status-leds ’s nachts via een communicatie-object worden gereduceerd.
Technische gegevens
- KNX medium: TP256
- Aansluiting KNX: Aansluit- en aftakklem
- Beschermingsklasse: III
- Inbouwdiepte: 15 mm
- Omgevingstemperatuur: -5 °C tot +50 °C
Aanwijzingen
- Compatibel met KNX Data Secure.
- Firmware-updates zijn met de Gira ETS Service-app (aanvullende software) mogelijk.
Levering
- KNX aansluit- en aftakklem bij levering inbegrepen.
- Draagring met schroeven bij levering inbegrepen.
517127
4010337090472
| Artikelnaam | Gira 517127 Drukcontact System 55 met wip 1-voudig voor Gira One en KNX Zuiver wit mat |
|---|---|
| Artikelnaam fabrikant | KNX drukcontact, wip 1-voudig |
| Fabrikant | Gira |
| Serie | Systeem 55 |
| Artikelnummer fabrikant | 517127 |
| EAN nummer | 4010337090472 |








