Jung AS 581 A WW AS 500 Opbouwkap Alpine wit
AS581AWW
met geïntegreerde vlamwerende bodemplaat en afdekraam
Leverbaar: ja
Graag eerst even advies?
Maak een vrijblijvende afspraak
  • ideal
  • ideal in3
  • riverty
  • mastercard
  • visa
  • paypal
  • pinnen
  • webshop keurmerk
Meer product foto's
  • AS 581 A WW
  • Altijd scherp geprijsd
  • Alle prijzen zijn exclusief inclusief 21% BTW
  • Gratis verzending vanaf 99,-
  • Retourneren binnen 30 dagen
  • Minimaal 2 jaar garantie
  • Grote aantallen? Vraag offerte aan
  • Showroom in Capelle aan den IJssel
Omschrijving
Specificaties
Documentatie
Opbouwkap 1-voudig
AS 500
Duroplast (zeer krasvast) glanzend
Kleurendruk mogelijk
Materiaal: duroplast
Afmetingen: 85 x 85 x 47 mm
Inbouwdiepte: max. 34 mm
AS581AWW
Artikelnaam Jung AS 581 A WW AS 500 Opbouwkap Alpine wit
Fabrikant Jung
Serie AS500
Kleurvariant Alpine wit
RAL-nummer 9010
Artikelnummer fabrikant AS581AWW
Artikelnaam fabrikant JUNG OPBKAP+RAAM 1V ALP AS500