This is the privacy policy sample page.
It was created automatically and do not substitute the one you need to create and provide to your store visitors.
Please, replace this text with the correct privacy policy by visiting the Customers > GDPR > Privacy Policy section in the backend.
Omschrijving
Specificaties
Documentatie
Gira 116900 Systeem 55 LED-oriëntatieverlichting 230 V RGB
Kenmerken
- LED-oriëntatieverlichting voor gebruik in woningen en bedrijfsgebouwen.
- Het oriëntatielicht dient bv. voor het verlichten van traptreden of als oriëntatiehulp in donkere ruimten.
- Als lichtbron worden RGB-LED's gebruikt.
- Via een stuuringang kunnen achtereenvolgens de lichtkleuren wit, blauw, rood, groen en oranje worden ingesteld resp. kan continu doorlopen van het complete kleurenspectrum (ca. 5 min.) worden gestart.
- Door op het juiste moment te stoppen kan zo elke gewenste kleur worden ingesteld.
- De helderheid van de verlichting kan individueel worden ingesteld.
- In de afdekking kan een folie worden aangebracht die van een individueel opschrift kan worden voorzien.
- Voor ruimte- en routemarkering kunnen pictogrammen worden aangebracht.
Technische gegevens
- Nominale spanning: AC 230 V, 50 Hz
- Opgenomen vermogen: 1,8 W/2,0 VA
- Lichtsterkte (wit): 1,2 cd
- Omgevingstemperatuur: -15 °C tot +40°C
116900
4010337042341
| Artikelnaam | Gira 116900 Systeem 55 LED-oriëntatieverlichting 230V RGB |
|---|---|
| Fabrikant | Gira |
| Serie | Systeem 55 |
| Type schakeling | N.v.t. |
| Montagewijze | Inbouw |
| Bedieningswijze | N.v.t. |
| Aansluitwijze / soort bevestiging | Klauw-/schroefbevestiging |
| Samenstelling | Basiselement |
| Nom. (meet-)spanning van/tot | 250 V |
| Nominale spanning | 10 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Crèmewit/elektrowit |
| Materiaal | Kunststof |
| Artikelnummer fabrikant | 116900 |
| EAN nummer | 4010337042341 |
Download hier de productsheet en handleiding:
Productsheet Gira 116900 LED-oriëntatieverlichting 230 V~ RGB (733 kb)
Handleiding Gira 116900 LED-oriëntatieverlichting 230 V~ RGB (1,2 mb)








