This is the privacy policy sample page.
It was created automatically and do not substitute the one you need to create and provide to your store visitors.
Please, replace this text with the correct privacy policy by visiting the Customers > GDPR > Privacy Policy section in the backend.
Omschrijving
Specificaties
Gira 236400 Systeem 55 LED-oriëntatieverlichting 230 V Warm wit
Led-oriëntatielicht 230 V~ warmwit
Gira System 55
warmwit
Kenmerken
- Led-oriëntatielicht voor gebruik in woningen en bedrijfsgebouwen.
- Het oriëntatielicht dient bijv. voor het verlichten van traptreden of als oriëntatiehulp in donkere ruimten.
- De helderheid van de verlichting kan individueel worden ingesteld.
- In de afdekking kan een folie worden aangebracht die van een individueel opschrift kan worden voorzien.
- Voor ruimte- en routemarkering kunnen pictogrammen worden aangebracht.
Technische gegevens
- Nominale spanning: AC 230 V, 50 Hz
- Opgenomen vermogen: 1,7 W/8,5 VA
- Lichtsterktebereik: 3 tot 100%
- Aantal leds: 4
- Kleurtemperatuur: ca. 2700 K
- Inbouwdiepte: 30 mm
- Omgevingstemperatuur: -15 °C tot +40°C
Aanwijzingen
- Met verhoogde contactdruk van de aardbeugel gekeurd volgens TNO.
- Verhoogde aanraakbeveiliging (Safety Plus) conform IEC 60884-1.
236400
4010337121749
| Artikelnaam | Gira 236400 Systeem 55 LED-oriëntatieverlichting 230V Warm wit |
|---|---|
| Fabrikant | Gira |
| Serie | Systeem 55 |
| Type schakeling | N.v.t. |
| Montagewijze | Inbouw |
| Bedieningswijze | N.v.t. |
| Aansluitwijze / soort bevestiging | Klauw-/schroefbevestiging |
| Samenstelling | Basiselement |
| Nom. (meet-)spanning van/tot | 250 V |
| Nominale spanning | 10 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Nee |
| Materiaal | Nee |
| Artikelnummer fabrikant | 236400 |
| EAN nummer | 4010337121749 |








