This is the privacy policy sample page.
It was created automatically and do not substitute the one you need to create and provide to your store visitors.
Please, replace this text with the correct privacy policy by visiting the Customers > GDPR > Privacy Policy section in the backend.
Omschrijving
Specificaties
Documentatie
Gira 236100 Systeem 55 LED-oriëntatieverlichting 230V wit
Kenmerken
- LED-oriëntatieverlichting voor gebruik in woningen en bedrijfsgebouwen.
- Het oriëntatielicht dient bv. voor het verlichten van traptreden of als oriëntatiehulp in donkere ruimten.
- De helderheid van de verlichting kan individueel worden ingesteld.
- In de afdekking kan een folie worden aangebracht die van een individueel opschrift kan worden voorzien.
- Voor ruimte- en routemarkering kunnen pictogrammen worden aangebracht.
Technische gegevens
- Nominale spanning: AC 230 V, 50 Hz
- Opgenomen vermogen: 1,7 W/8,5 VA
- Lichtsterkte (wit): 2,2 cd
- Omgevingstemperatuur: -15 °C tot +40°C
236100
4010337084907
| Artikelnaam | Gira 236100 Systeem 55 LED-oriëntatieverlichting 230V wit |
|---|---|
| Fabrikant | Gira |
| Serie | Systeem 55 |
| Type schakeling | N.v.t. |
| Montagewijze | Inbouw |
| Bedieningswijze | N.v.t. |
| Aansluitwijze / soort bevestiging | Klauw-/schroefbevestiging |
| Samenstelling | Basiselement |
| Nom. (meet-)spanning van/tot | 250 V |
| Nominale spanning | 10 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Crèmewit/elektrowit |
| Materiaal | Kunststof |
| Artikelnummer fabrikant | 236100 |
| EAN nummer | 4010337084907 |
Download hier de productsheet en handleiding:
- Productsheet Gira 236100 LED-oriëntatieverlichting (733 kb)
- Handleiding Gira 236100 LED-oriëntatieverlichting (1,2 mb)








